محل تبلیغات شما

Lejaby ، با طیف وسیعی از "اکسیر" ، اولین مارک فرانسوی بود که باعث شد احساس "شامل شدن" کنم ، وقتی فکر کردم که باید واقعاً از ظرافت توری برای فنجان G / GG خود صرف نظر کنم. در حالی که برخی از مارک های دیگر توری و گلدوزی های زیبا را در محدوده اندازه اصلی خود رزرو می کردند ، Lejaby Elixir لباس زیر نه زیبا و ظریف تا یک فنجان G به اشکال مختلف فنجان ارائه می داد. من می دانم که یک فنجان G برای صنعت لباس زیر نه کاملاً نیم تنه زیاد نیست اما هنوز به ندرت می توان مارک های لوکسی یافت که از همان مواد برای دامنه اندازه اصلی و دامنه اندازه نیم تنه خود استفاده کنند.

[این مجموعه توسط UK Lingerie به منظور بررسی به من هدیه داده شد. این نظرات من را تحت تأثیر قرار نمی دهد.] DSC08991

بگذارید توضیح دهم . اگرچه لباس زیر نه فرانسوی به دلیل جزئیات لوکس و گران قیمت بودن شهرت دارد ، اما چیزی که به نظر من همیشه از آن غافل شده است ، فراگیر بودن است. من بعد از 16 سالگی در حالی که 32FF / G انگلستان بودم از محدوده اندازه مارک های لباس زیر فرانسوی خارج شده ام. در واقع ، هر بار که به فروشگاه لباس زیر نه می رفتم ، سازندگان به من می گفتند که من 85F (32F) هستم ، F در واقع اندازه فنجان بزرگتری است که در انبار دارند و معمولاً برای من در فنجان خیلی کوچک و خیلی بزرگ است در گروه. احساس می کردم که نیازهای من به عنوان یک نوجوان پر تحرک برای مدت طولانی توسط صنعت لباس زیر نادیده گرفته می شود . بنابراین من فقط خرید لباس زیر را در فروشگاه ها متوقف کردم و لباس زیر نه انگلیسی را کشف کردم ، که باعث نجات مشاعره من شد.

با این حال ، باید اعتراف کنم که هنوز کمی ناراحت بودم که نتوانستم تور و پارچه توری یا جزئیات پارچه ای زیبایی را که فقط در اندازه های اصلی موجود بود ، بپوشم. این کمبود هرگز از بین نرفت زیرا من توانایی خرید لباس زیر نه لوکس و نیم تنه بریتانیایی را ندارم که معمولاً مقرون به صرفه تر از مارک هایی مانند Chantelle یا Lejaby نیست ، اساساً به این دلیل که به سختی می توانید آن را در فروش قرار دهید. و بعد ، یک روز لژابی اکسیر را کشف کردم ، که در اصل همان چیزی بود که همیشه می خواستم بپوشم: لباس زیر نه خوب فرانسوی که می تواند مناسب من باشد و هنوز هم احساس جوانی می کند در زمانی که لباس زیر نه احساس می کرد بیش از سنم و زیبا است وقتی که من نسبت به بدن خودم آگاه بودم من فکر می کنم Lejaby لباس زیر را برای طیف وسیعی از خانم ها تهیه می کند. رنگی ، سیاه یا سفید ، ساده یا حاوی پارچه های خزدار و پاپیون های بزرگ توله ای . این مارک یکی از مورد علاقه های من است.

من می دانم که بسیار پرحرف هستم ، اما قبل از شروع این بررسی ، احتمالاً باید در مورد اندازه برندهای فرانسوی مقدماتی سریع ارائه دهم.

من چیزهای زیادی در مورد یک سیستم اندازه بین المللی شنیده ام اما واقعاً فکر می کنم شما نمی توانید به آن اعتماد کنید. شما نمی توانید UK 30GG را به FR 30J ترجمه کنید. این به شما کمکی نمی کند. نمودار اندازه گذاری اتحادیه اروپا می تواند برای مارک های لهستانی مفید باشد اما هیچ ارتباطی با مارک های فرانسوی ندارد. در واقع مارک های فرانسوی بیشتر از مارک های انگلیس ، هم در گروه و هم در جام ، فعالیت می کنند. در حالی که من گاهی اوقات می توانم با یک فنجان F در فرانسه کنار بیایم ، این امر هنگام خرید انگلستان کاملاً غیرممکن است (من معمولاً به فنجان های GG احتیاج دارم). با این وجود ، مارک ها معمولاً اندازه را روی برچسب ترجمه نمی کنند ، به استثنای اندازه باند. بنابراین در یک فرانسوی فروخته شده در انگلستان ممکن است FR 85F / UK 32F / Int 70F را بخوانید و سپس فکر کنید که این واقعا بزرگ است. بهترین توصیه من این است که حداقل یکبار در فروشگاه امتحان کنید ، زیرا مارک های فرانسوی در اندازه گیری بسیار سازگار هستند. و حالا بیایید به مسیر خود برگردیم!

بهترین هنرمندان آرایش عروس در حیدرآباد - 10 مورد برتر ما

10 هنرمند آرایش عروس برتر در چنای

10 هنرمند برتر آرایش عروس در بنگلور

، ,های ,خواب ,لباس ,مارک ,اندازه ,لباس زیر ,زیر نه ,مارک های ,یک فنجان ,است که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پازل tanasob آموزشکده اوژن اطلس شرکت ایمن معدن مولد دوربین های دیجیتال automobile parts casting khadamatparastar دیزاین چوبی ساخت تجهزات آشپزخانه صنعتی و کباب پزهای تابشی اتوماتیک