محل تبلیغات شما

نوشته شده توسط DACY KNIGHT به روز و در تاریخ 29 مه ، 2020

در این مقاله

پایه

ترفند رژ لب

تجربه ی من

حکم

من مدتهاست که می دانم که چگونه امیلی راتاجیکوفسکی همیشه در هر عکس تنها کاملاً آفتاب دیده می شود. مطمئناً ، من پذیرفتم که او این واقعیت انسانی فوق العاده است. و به طور طبیعی تن پوست زیتون او ضرری ندارد. اما ، چیزی در مورد نگاه آرایش او به سختی وجود دارد که نتوانستم انگشت خود را روی آن بگذارم. بنابراین ، وقتی این مدل آخرین بار به Instagram Live رفت تا هر قدم از روال آرایش او را طی کند ، من یادداشت بردم - و ترفندی را که منتظرش بودم کشف کردم - چگونه می توانم از آن درخشش غیرقابل تصور آفتاب ببوسم.

خرید لوازم آرایشی

فروشگاه لوازم آرایشی

لوازم آرایشی مک

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی

محصولات آرایشی

آرایش

لیست لوازم آرایشی

لوازم آرایشی به انگلیسی

فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

لوازم آرایشی مک

دیجی کالا لوازم آرایشی

لوازم ارایشی مارک

قیمت ست کامل لوازم آرایشی مک

لوازم آرایشی

راتاجکوفسکی در مورد سرگرمی با هواداران گفت: "من امروز صبح یک مصاحبه بزرگنمایی دارم ، بنابراین می خواهم به نظر شفاف به نظر برسد." او برای همراهی با آموزش آرایش خود تعدادی مربا پرتقال را صف کرد. او توضیح داد که دستانش شسته و تمیز است ، زیرا در آخرین آموزش خود ، پوستی را برای استفاده از قلم موهای بدون آرایش یا مخلوط کن دریافت کرده است.

پایه

با استفاده از انگشتان دست خرید لوازم آرایشی ارزان ، Ratajkowski به آرامی شیر پوست پت مک گرات را Fetish Sublime Perfect Concealer (32 دلار) در اطراف چشم ، بینی و دهان خود - فقط به اندازه کافی برای بیرون کشیدن و بیدار کردن پوست. محصول بعدی در زرادخانه او Charlotte Tilbury's Filmstar Bronze & Glow Contour Duo (68 دلار) بود - که در طول آموزش چندین بار حضور پیدا کرد و بلافاصله پس از تماشای آن سریع خریدم. راتاجیکوفسکی برنزر را در امتداد گونه ها ، بینی ، اطراف محیط صورت خود و در چین و چروک های پلک های خود (به جای سایه چشم) ، مسواک زده ، بعداً دوباره در همان قسمت ها بازنگری می کند تا یک لمس بیشتر شود.

امیلی Ratajkowski با آرایش آفتابگردان

EMRATA

ترفند رژ لب

من به خوبی از قدرت استفاده از رژ لب به عنوان سرخ آگاه هستم ، اما حرکت بعدی Ratajkowski حرکتی بود که قبلاً هرگز امتحان نکردم. بعد از اینکه با دقت Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture رژ لب (38 دلار) را روی سیب گونه هایش ریخت ، چند تکه از آن را به پل بینی خود اضافه کرد. او سپس رژ لب را با انگشتان خود مخلوط کرد و براق و براق تازه به نقاطی که خورشید به طور طبیعی در آن قرار می گیرد افزود: در حالی که پوست خود را در واقع بسیار کمی از نور خورشید می بیند. همانطور که او با برنز خود عمل کرد ، راتاجیکوفسکی بعداً در آموزش خود دوباره از این تکنیک رژگونه استفاده کرد و اظهار داشت: "همه چیز در مورد لایه بندی است". او نگاه خود را با یک چشم گربه به پایان رساند ، اما با چند تکه ریمل مژه و ابرو و برخی از هایلایت تأثیرگذار بود.

تجربه ی من

من از آن زمان ترفند  لوازم آرایشی و بهداشتی رژ لب راتاجکوفسکی را در برنامه آرایش خود گنجانده ام و سایه ای انتخاب کرده ام - رژ لب داغ شارلوت تیلبری در سوپر سیندی (34 دلار). به دنبال دستورالعمل های مدل ، بعد از استفاده از همان برنزر برای تکمیل آفتاب ، فقط گوشه ای به سیب گونه ها و پل بینی خود اضافه کردم. مانند Ratajkowski ، من از همان سایه روی گونه ها و لب های خود استفاده می کنم ، که روشی برای ارائه یک ترازوی متعادل دارد - هرچند مطمئنم که ارزش آزمایش کردن با سایه های مختلف را دارد.

زنی که آرایش آفتاب بوسید

DACY KNIGHT

حکم

این ترفند برای بالا بردن زحمت هر دو چهره به آرامی و در عین حال کاملاً چهره کار می کند ، گرمای طبیعی به انتهای آن اضافه می کند که همه چیز را بهم می رساند. اعتراف می کنم که رژلب بیشتری را نسبت به آنچه که معمولاً انجام می دهم به بینی و گونه هایم اضافه کردم تا از رنگی که در این عکس نشان داده شده است (کمی طول می کشد) ، اما هنگامی که فقط با مقدار مناسب رنگ انجام می شود ، نگاه خواهید کرد کاملاً آفتاب بوسید. باز هم ، همه چیز در مورد لایه بندی است.

امیلی Ratajkowski در مورد فمینیسم ، زندگی متاهل ، و اینستاگرام در مقابل واقعیت

بهترین هنرمندان آرایش عروس در حیدرآباد - 10 مورد برتر ما

10 هنرمند آرایش عروس برتر در چنای

10 هنرمند برتر آرایش عروس در بنگلور

، ,لوازم ,آرایش ,لب ,رژ ,آرایشی ,رژ لب ,در مورد ,استفاده از ,خود را ,گونه ها ,لوازم آرایشیلوازم آرایشی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین تلویزیون دوربین های دیجیتال دیگرسو و همکاران 4 پرند پرفروش کلید و پریز در سال 99 nertka مجله مهاجرتی باد بادک بهترین کادو روز پدر فروش انلاین قرص سقط جنین ❤قــصــر رمـــان نوشته های خودمه❤