محل تبلیغات شما
توسط KAITLYN MCLINTOCK به روز شده 11/16/19
اشتراک گذاری
سنجاق زدن
پست الکترونیک
ویراستاران ما بهترین محصولات را به طور مستقل تحقیق ، آزمایش و توصیه می کنند. می توانید در اینجا درباره روند بررسی ما اطلاعات بیشتری کسب کنید. ما ممکن است کمیسیون مربوط به خریدهای انجام شده از لینک های منتخب خود را دریافت کنیم.

من به عنوان کسی که با یک ناحیه زیر چشم مشکل برانگیخته است (من در مورد پوستی ، کیف و دایره های تاریک آبی صحبت می کنم) ، در مورد کرم های جدید چشم امیدوار نیستم. من فقط تعداد معدودی را انتخاب می کنم که به خوبی برای من کار می کنند. بقیه را هم بخشیده ام.

در حالی که من در هر زمان پنج تا شش کرم دور چشم دارم ، اما فقط سه عدد کرم دور چشم نگه می دارم. اولین مورد Tula's Multi-Spectrum Renewal Eye Serum ، دارای قوام کرم است ، حتی اگر به آن سرم گفته شود. این یک آنتی اکسیدان سرشار از پف و دایره های تیره با کمک نرم کننده ف خنک کننده است. دوم دکتر است. ژل سفت کننده چشم Loretta ، که واقعاً باعث سفت شدن دور چشم می شود ، از ظاهر زیر کیسه های چشم ، پف و افتادگی پوست می کاهد.

سوم یکی از موارد دلخواه من است. کرم روشن چشم موز Ole Henriksen است. از زمانی که اولین بار بیش از یک سال پیش آن را امتحان کردم ، تقریباً هر روز به دنبال آن می گشتم. و به نظر می رسد که بیشتر افراد نیز به آن علاقه دارند ، زیرا کرم دور چشم Ole Henriksen با 22 فروش در هر ساعت ، پرفروش ترین کرم دور چشم Sephora است. این مساوی است با فروش هر سه دقیقه.

بروید تا ببینید که چرا این کرم چشم خیلی مورد علاقه خودم و بسیاری دیگر است - به علاوه ، سایر محصولات چشمی که ارزش سرمایه گذاری در آن را دارند.

بهترین به طور کلی: کرم چشم روشن موز Ole Henriksen

در سپهر خریداری کنید
این محصول از پودر موز الهام گرفته شده است ، که یک ترفند هنرمند گریم قدیمی است ، به ویژه در جوامع کششی برای اصلاح رنگ ، روشن سازی و تنظیم آرایش. از آنجا که دارای رنگ زرد گرم است ، پودر تاریکی و آرامش را با درخشندگی ظریف مبدل می کند (طبق گزارش ها ، کیم کارداشیان وست طرفدار آن است). اوله هنریکسن می خواست این کرم چشم به طور یکسان عمل کند ، با جابجایی محافل تیره ، روشن کردن ناحیه زیر چشم و تسکین و آبرسانی پوست. به همین ترتیب ، این کرم حاوی رنگدانه های خاصی است که تاریکی و نور انعکاسی را تاری می کند.

گرچه تیرگی های من را پنهان نمی کند (به هر حال) ، پوست من را به همان سرعتی که روی آن اعمال می کنم روشن می کند. از آنجا که بافت لغزنده ای دارد ، می توانم آن را با فشار ملایم از انگشت حلقه ام برای رفع پف و بدون هیچ گونه کشش و اصطکاک ، آن را دور حفره چشم بمالم. من آن را ماساژ چشم DIY می نامم. همچنین زیر ناحیه چشم من را آبرسانی می کند. به همین دلیل ، من صادقانه با آن تقریباً مانند یک آغازگر برای ناحیه زیر چشم خود رفتار کردم ، زیرا باعث می شود آرایش من بسیار روشن تر و یکدست تر به نظر برسد.

از آنجا که می توانید روی ویتامین C (از عصاره میوه پرتقال و لیمو) حساب کنید تا پوست روشن شود و به مرور زمان از آنتی اکسیدان محافظت کند ، کلاژن برای حمایت از خاصیت ارتجاعی ، و روغن دانه جوجوبا و کره شی برای تأمین آب بدن و پوست را چاق می کند. همین ترکیبات را می توان در جدیدترین محصول Banana Bright با نام تجاری یافت: آغازگر روشن موز.

این کرم دور چشم هر 3 دقیقه در Sephora به فروش می رسد ، بنابراین من آن را امتحان کردم

بهترین آغازگر: اوله هنریکسن موز پرایمر روشن

در سپهر خریداری کنید
درست مانند کرم چشم ، پرایمر نیز یک محصول روشن کننده با ویتامین C است که به آرایش کمک می کند تا به آرامی اعمال شود و در تمام طول روز دوام داشته باشد. می توانید قبل از آرایش آن را روی تمام صورت خود بزنید یا فقط در جاهایی که می خواهید جلوه بیشتری داشته باشید ، مانند استخوان های گونه ، استخوان ابرو ، پیشانی و کمان کوپید (این همان کاری است که من انجام می دهم ، -zone در حال حاضر درخشندگی کافی را در مرکز صورت من ایجاد می کند). در واقع ، من استفاده از آرایش را در روزهایی شروع کرده ام که آرایش نمی کنم. این فقط به اندازه کافی شبنم طبیعی به نظر می رسد در نقاط بلند صورت من ، بدون هیچ گونه لکه های براق یا درخشنده.

بهترین سرم: سرم تجدید چشم چند طیف تولا

خرید در AMAZON
این سرم چشم فوق الذکر سبک و مرطوب کننده احساس می شود. من عاشق کاربرد ف خنک کننده هستم ، که می تواند پوستی شدید را ناشی از استراحت شب بد و یا نوشیدن یک لیوان شراب بیش از حد در شب هنگام شام کند.

بهترین ژل: دکتر ژل چشم سفت کننده لورتا

خرید در NORDSTROM
این ژل مرطوب کننده چشم از پپتیدها برای محکم کردن کانتور چشم و عصاره جلبک ها برای حمایت از تولید کلاژن طبیعی پوست استفاده می کند. من این واقعیت را دوست دارم که آنتی اکسیدان هایی هستند که در برابر اشعه ماوراء بنفش و آسیب های رادیکال آزاد محافظت می شوند (البته هنوز هم به عنوان یک مورد ضد آفتاب دنبال می کنم).بهترین ضد پیری: کرم دور چشم ضد پیری کودک Fleur & Bee Eyes

خرید در AMAZON
برای یک گزینه طبیعی تر ، این کرم مراقبت از پوست طبیعی طبیعی مارک Fleur & Bee را امتحان کنید. این ماده از کافئین ، اسکالان ، آلوئه ورا و ویتامین های مختلف برای صاف کردن ، درخشندگی و آبرسانی ناحیه زیر چشم استفاده می کند. من این واقعیت را دوست دارم که بدون گلوتن ، پارابن ، سولفات و عطرهای مصنوعی ساخته شود. فقط در قسمت حساس زیر چشم خیلی خوب و ملایم و سبک احساس می شود.

بهترین حالت برای خسته شدن زیر چشم: کرم دور چشم و روشن کننده و دفع کننده چشم Riley Auto Correction

در سپهر خریداری کنید
کرم چشم یکشنبه رایلی قول می دهد تا با چند ماده مستقل از بین بردن سطح زیر چشم خود را به طور خودکار اصلاح کند. کافئین و عصاره ریشه جینسینگ برزیلی برای ایجاد انرژی در چشم های خسته و کاهش دایره ها و پف ها با یکدیگر جفت می شوند. شاه بلوط اسب و acumella oleracea چین و چروک ها و خطوط صاف را بیرون می کشد و خطوط چشم را بلند می کند و لوتئین درخشندگی لازم را به منطقه می بخشد. سرانجام ، کره شی و کاکائو پوست را مرطوب می کند در حالی که پوست هندوانه آبرسانی می کند.

در مرحله بعد ، محصول 8 دلاری ابرو را بخوانید که باعث شد یک ویرایشگر قرار میکروبلید کردن خود را لغو کند.

بهترین هنرمندان آرایش عروس در حیدرآباد - 10 مورد برتر ما

10 هنرمند آرایش عروس برتر در چنای

10 هنرمند برتر آرایش عروس در بنگلور

، ,چشم ,کند ,کرم ,های ,کننده ,می کند ,دور چشم ,زیر چشم ,آن را ,کرم دور

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رنگ نیلو طراحی دکوراسیون داخلی آهنگ های شاد عروسی - آهنگ های تولدت مبارک - دانلود آهنگ اکسسوری ورزش تندرستی maximosturkey دانش روز paigahdade ایده برای روز پدر اجاره آپارتمان مبله در تهران