محل تبلیغات شما

بیا تابستان ها و مشکلات مو شروع می شود - خشکی ، ظروف سرباز یا مسافر یخ زده و موارد دیگر. داشتن موهای روغنی بسیار آزار دهنده است ، زیرا روغن بیشتر ، شستشوی بیشتر و خشکی بیشتری دارد. این خشکی باعث تولید بیشتر روغن می شود و چرخه همچنان ادامه دارد. اینجاست که سرم موهای روغنی به تصویر می آید. روغن های مو و سرم ها می توانند یک رابطه متعادل بین یکدیگر داشته باشند. می توان با استفاده از سرم هایی که باعث کاهش سر و صدای رطوبت می شوند ، تولید روغن را کاهش داد.

در اینجا 10 سرم موی سر را برای موهای روغنی لیست می کنم

1. سرم موی کرستاز الیکسیر Ultime:

محصول موی kerastase elixir Pinit

این سرم مو Holy Grail برای خیلی از خانمهاست. تاکنون ثابت شده است که بهترین سرم مو برای موهای روغنی است. همچنین می توان از قبل و بعد از شستشو نیز استفاده کرد. در یک بسته بندی زیبا عرضه می شود و مسافرتی است. مزایای آن نیز وجود دارد - درمان قبل از شستشو ، سرم بعد از شستشو ، تهویه مطبوع عمیق و یک مینیمایزر frizz که همه در یک نورد قرار دارند.

2. سرم مراقبت از روغن مایع کبوتر:

سرم مراقبت از روغن کبوتر Pinit

کبوتر نام تجاری قابل اعتماد برای بسیاری از ما به دلایلی است. سرم مراقبت از روغن مغذی یکی از بهترین سرمهای مو برای موهای روغنی است. این سرم با رایحه ای عالی و برچسب اقتصادی ، موهای زائد را کاهش می دهد و باعث خشک شدن مو می شود. بیش از حد پروازها را به حداقل می رساند. این دارو به راحتی به طور یکسان در داروخانه ها و مواد غذایی عرضه می شود.

[بخوانید: استفاده از سرم مو]

3. سرم موهای نرم کننده بیولاژ ماتریکس:

سرم مو صاف کننده بیولاژ ماتریس Pinit

ماتریس دامنه حرفه ای است و بله ، نتایج نیز طرفدار هستند. سرم صاف کننده یکی از موارد مورد علاقه من است. این همیشه سرم به موهای من نادرست بوده است. این گیاه حاوی عصاره آووکادو است که از محبوبیت زیادی برای لعاب کردن یخ و خشکی برخوردار است.

4. سرم صاف Loreal Smooth:

سرم صاف loreal صاف Pinit

این یکی دیگر از موارد مورد علاقه من است. سرم Loreal Smooth Intense بیشترین پیشنهاد سرم مو برای موهای مجدد و همچنین برای موهای روغنی است که به یک ظروف سرباز یا مسافر تبدیل می شود. روغن آرگان موجود در آن معجون جادویی است که به رفع خشکی در موهای روغنی کمک می کند.

5. روغن ابریشمی لیون:

بررسی معجون ابریشمی لیون ، Pinit

Livon در اولین مارک هایی بود که مفهوم سرم را به همراه داشت و این اولین محصولی بود که من نیز امتحان کردم. لیون یک سرم موی مناسب و بوی الهی است. این ماده حاوی ویتامین E و یک فرمول ویژه CutiSoft است که به نرم شدن مو کمک می کند. این نیز به راحتی در فروشگاههای بزرگ و داروخانه ها نیز در دسترس است.

[همچنین بخوانید - سرم موی لیون]

6. ابریشم و درخشش مو و مراقبت:

مو و مراقبت ابریشم n Shine Pinit

این سرم فعلی من است و پسر ، این کار بسیار خوبی را انجام می دهد که موهایم را اداره می کند. من یک پوست سر روغنی و موهای خشک دارم و این سرم به طور حتم باعث کاهش جوش می شود. مقرون به صرفه است و اندازه سکه برای تمام موهای من کافی است. این ماده حاوی ویتامین های میوه ای است تا موها را درخشش و نرم کند.

7. سرم تقویت کننده گارنیر فروکتیس:

سرم تقویت کننده گارنیر فروکتیس Pinit

ادعاهای تقویت محصولات گارنیر در اینجا نیز ادامه دارد. این سرم حاوی روغن آووکادو و روغن دانه انگور به دلیل کمترین ویژگی های یخ زدگی آن است. همچنین به شکستن مو کمک می کند. سرم تقویت کننده Garnier Fructis به راحتی در کلیه فروشگاه های پزشکی و دپارتمان ها به راحتی یکسان است.

8. سرم براق کننده Grapeseed Body Shop:

فروشگاه بدن سنگ سرخ براق انگور Pinit

سرم براق کننده بذر انگور Body Shop یک سرم بسیار نادرست در بین وبلاگ نویسان زیبایی است. این گیاه حاوی روغن کنجد و روغن انگور است و رطوبت بسیار خوبی را بدون تأثیر چربی فراهم می کند. به نظر من ، اگر ترکیبی از پوست سر روغنی و موهای خشک داشته باشید ، این یک انتخاب عاقلانه است.

9. سرم براق کننده موی خوب Wella:

Wella سرم براق مو Pinit

دامنه های حرفه ای راهی برای مدیریت نگرانی های مو دارند و آنها بهترین کار را می کنند. اگر نگرانی های شما موهای خشک ، موهای زوزه زده و مگس است ، سرم براق مو Wella برای شما مناسب است.

کاملاً ارزشش را دارد این بطری با اسپری آسان قابل استفاده است و مسافرتی است. تنها مسئله در دسترس بودن است و فقط در سالن های منتخب موجود است.

[بخوانید: بهترین سرم مو برای موهای خشک]

10. Streaks Pro Serum Hair:

Streaks Pro Serum Hair Pinit

سرم موی حرفه ای دیگری ، سرم مو Streaks ، یک افسانه است. این ویتامین E حاوی ویتامین E است که ما را از مشکلات مو برطرف کرده و جلوه ای زیبا و براق می بخشد.

مرجع:sanykala

بهترین هنرمندان آرایش عروس در حیدرآباد - 10 مورد برتر ما

10 هنرمند آرایش عروس برتر در چنای

10 هنرمند برتر آرایش عروس در بنگلور

سرم ,مو ,موهای ,، ,روغن ,یک ,موهای روغنی ,است این ,سرم مو ,برای موهای ,می شود ,برای موهای روغنی ,کننده گارنیر فروکتیس ,تقویت کننده گارنیر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

http://euroeghamat.com/fa/ رمز ارز - ارز دیجیتال - ارز رمزنگاری - بلاکچین و بازبیت کوین gastar خرید زمین در شمال وبلاگ در آوابلاگ بهترین وکیل دادگستری اصفهان حجت اله کریمیان ecuitcontainer آواکادو رنگین کمان اطلاعات حسابداری