محل تبلیغات شما

نوشته شده توسط هالی گولد به روز و در تاریخ 19 مارس 2020

به عنوان ویراستاران زیبایی ، هر روز با تعداد زیادی محصول جدید بمباران می شویم (می دانیم - زندگی سخت). بررسی شده سری است که در آن ما در مورد برخی از بهترین محصولات مورد آزمایش گزارش می دهیم. این که آیا شما رژلب دارویی دارید که تمام روز به طول انجامیده است یا خامه ای که در این زمستان ما را نجات داده است ، لذت بردن!

هالی گولد سلفی با موهای پایین و آرایش حداقل

هالی گولد

حلقه های تیره کریپتونیت من هستند. آنها در اصل تنها چیزی هستند که در چهره من مدام نگرانم. وقتی خواب کافی ندارم ، وقتی می خواهم در عکسها خوب جلوه کنم استرس می گیرم. اساساً ، من می توانستم در مورد زمانی که صرف لعن کرده ام ، یک خاطره کامل بنویسم. من تصمیم گرفتم به جای ادامه کار tirade خود ، از چند متخصص بپرسم که این مسائل دقیقاً از کجا ناشی می شود. معلوم می شود که بیماری زیر چشم بسیار رایج است ، دقیقاً به همین دلیل است که محصولات زیادی برای از بین بردن تاریکی و محافل در بازار وجود دارد.

امی فن ، مدیر کل Onomie ، به من می گوید: "دو نوع حلقه سیاه وجود دارد." "اولین حلقه های زیر چشم با رنگ مایل به آبی است که در واقع استخرهای خون زیر چشم شما هستند. پوست زیر چشم شما بسیار نازک و ظریف است ، و هنگامی که خون جمع می شود ، کاملاً نمایان می شود." این ادامه می یابد ، "دوم حلقه های زیر چشم با رنگ قهوه ای است. این معمولاً به دلیل رنگ آمیزی زیاد ، که تا حدی ژنتیکی است ایجاد می شود و می تواند با قرار گرفتن در معرض آفتاب تشدید شود." برای من ، از دومی و سابق رنج می برم ، زیرا دایره ها و کیسه های زیر چشم من عمدتا ژنتیکی هستند. تمام درخت خانوادگی من آنها را ورزش کرده است. بنابراین من به چیزی نیاز دارم که در مورد هر دو موضوع کارساز باشد. صدها هزار دلار صرف تلاش برای کشف این مسئله کرده ام - برای کرم های دور چشم ، سرم ها ، ماساژورها و موارد مشابه. در حالی که من چند مورد علاقه ، شگفتی و مطمئناً با قیمت پایدار ندارم.

کرم دور چشم روشن کننده Olay

کرم چشم روشن کننده چشم Olay 25 دلار

فروشگاه

مواد اصلی: ویتامین C یک ماده مغذی محلول در آب است که دارای فواید متعددی است ، از جمله افزایش تولید کلاژن ، کاهش خطوط ریز ، جلوگیری از آسیب UV و بهبود رنگ پوست.

کرم چشم روشن کننده Olay که 25 دلار قیمت دارد. با خودم فکر کردم و می توانم یک نمونه امتحان کنم. حتی قبل از آزمایش محصول ، من قبلاً تحت تأثیر قرار گرفته بودم. تحقیقات زیادی با پشتوانه علمی پشت این محصول وجود دارد. Frauke Neuser ، دانشمند اصلی Olay ، توضیح می دهد: "ما یک مطالعه آبرسانی به پوست داریم که نشان می دهد کرم دور چشم روشن کننده Olay بهتر از چندین کرم چشم گران قیمت با هزینه 100 ، 200 ، 300 دلار و حتی 400 دلار هیدراته می شود." وی می افزاید: "از آنجا که پوست اطراف چشم خشک ترین و نازک ترین پوست کل صورت است ، آبرسانی شدید از مزایای بسیار مهم پوست است.

مطالعات بالینی متعدد نشان می دهد که نیاسینامید (که اصطلاح بسیار خوبی برای ویتامین B3 است) ، یکی از ترکیبات اصلی این محصول است ، در کاهش هیپرپیگمانتاسیون واقعاً مثر است. نتایج نشان داد که نیاسینامید پس از چهار هفته استفاده ، به طور قابل توجهی باعث افزایش رنگ آمیزی و افزایش روشنایی پوست می شود. و همچنین شامل ویتامین های C ، E و B12 و همچنین پپتیدها برای اندازه گیری مناسب است. من قطعاً بازی بودم تا ضربه ای به آن بزنم.

بعد از گذشت تنها دو هفته از استفاده از کرم روشن کننده چشم ، می توانم نتیجه بگیرم. فرمول اولی با یک مجموعه بازتابنده نور غنی شده است که نه تنها به کاهش مشکلات زیر چشم بلکه درخشندگی کمک می کند ، به این معنی که فوراً کار می کند و نتایج را با گذشت زمان به نتیجه می رساند. این یک محصول صبحگاهی مناسب برای استفاده در زیر آرایش (یا به تنهایی) است. در اولین لمس ، خنک می شود و استفاده از فرمول ژل مانند آن باورنکردنی است. دوست دارم آن را در یخچال نگه دارم تا مزایای اضافی پف زدایی صبح را اضافه کند. من آن را به آرامی خمیر می کنم (پوستی که زیر آن وجود دارد بسیار ظریف است) ، اجازه می دهم آن را جذب کند و به مرحله بعدی من حرکت کند. من هرگز متوجه نشده ام که تا به حال درباره محصول داروخانه اینقدر عمیق فکر کرده باشم. اما. تو هرگز نمیدانی.

بهترین هنرمندان آرایش عروس در حیدرآباد - 10 مورد برتر ما

10 هنرمند آرایش عروس برتر در چنای

10 هنرمند برتر آرایش عروس در بنگلور

، ,چشم ,کرم ,پوست ,های ,محصول ,می شود ,است ، ,زیر چشم ,روشن کننده ,است که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نرخ نقره در بازار رسمی شبنم باران اجاره آپارتمان مبله در تهران لوله کاروگیت, پایپ گستر لوازم خانگی افراکالا تهویه مطبوع heyvatech پیچک پلاس فروش سرویس لحاف و روتختی وبلاگ مد Dora